villa te koop te Beerse
ref.: 5918 TCV

€ 1.950.000
2340 Beerse
Beschikbaar : in onderling overleg
Uitzonderlijk landgoed van ruim 87.000m² met een riante villa naar de hand van Atelier Carli Vanhout - Paul Schellekens & Ass. (Turnhoutse School). De villa biedt u lichte leefruimtes uitkijkend over het natuurgebied, 5 slaapkamers, 4 badkamers, 2 burelen, 3 inpandige garages en een binnenzwembad met wellness. Dit eigendom onderging de voorbije jaren een aantal energetische renovaties (zonnepanelen, warmtepompen, isolatie, dubbele beglazing,...), maar aan de typische, architecturale kenmerken werd nooit geraakt. U herkent de stijl van architect Schellekens onmiddellijk aan de geometrische compositie, zichtbare en ruwe baksteen, hoge plafonds, grote landschapsramen, bijzondere trap en een speelse indeling in de leefruimtes. Deze architecturale parel wordt omgeven door hectaren natuurgebied en ligt heerlijk verscholen achter een lange, private oprijlaan. En toch bereikt u na slechts enkele minuten het centrum en de E34 Antwerpen (30minuten) - Eindhoven (40 minuten).
Gelijkvloerse verdieping
De lichtrijke inkomhal met binnentuin is voorzien van een gastentoilet en garderobe. De leefruimtes zijn het hart van de woning en vloeien naadloos in elkaar over. Allereerst is er de woonkamer, waar hoge glaspartijen een magnifiek uitzicht bieden over het domein. Vervolgens is er een 2e zit- of TV-hoek met open haard, een formele eetkamer met gemetste haard (of BBQ) en een hoger gelegen bureau. De eigentijdse keuken is voorzien van kwaliteitstoestellen van o.a. Miele en Gaggenau en biedt plaats aan een ontbijttafel. Aansluitend een praktische bijkeuken / wasplaats met ingemaakte kasten, achterinkom en doucheruimte met toilet.
Aan de rechterzijde van de inkomhal heeft u eerst een 2e kantoor, en vervolgens de hoofdslaapkamer met ensuite dressing en een badkamer die uitkijkt op een binnentuin.
Het binnenzwembad wordt omgeven door riante glaspartijen en terrassen vanwaar u zo de tuin inloopt. De wellness is voorzien van een kitchenette met houthaard, een kleedruimte met sauna, toilet en douche en een technische ruimte.
Tot slot is er een riante garage, waar u moeiteloos 3 wagens parkeert.
Eerste verdieping
Op de verdieping vindt u 3 slaapkamers terug met ingemaakte kasten en een gedeelde badkamer. Vervolgens nog een 4e kamer met ensuite badkamer en toilet. De nachthal is voorzien van maatkasten en een apart toilet.
Buitengebeuren
De zuidkant van de woning is voorzien van meerdere terrassen. Dit is wonen midden in de natuur, zo ver als het oog kan zien. Hier geniet u bijgevolg van ultieme rust en privacy. Het domein bestaat uit bossen met eeuwenoude beukenbomen en uitgestrekte grasvlaktes of weides. Het perceel is tot slot nog voorzien van een tennisveld en een grote, houten schuur, ideaal voor de autoliefhebber of voor stockage.
Bijzonderheden
-Alarm en camerabeveiliging
- Centrale verwarming met een warmtepomp + aparte warmtepomp voor het binnenzwembad
- Airco
- Zonnepanelen met batterij
- Dubbele beglazing
- Voorzien van vloer- spouw- en dakisolatie
- Bewoonbare oppervlakte van 568m² exclusief de 3 garages
- Kelder in 3 compartimenten: Voorraadkelder, wijnkelder en technische ruimte. Voor het overige kruipkelder
Dit bijzondere landgoed bezoeken? Aarzel niet om ons te contacteren, wij plannen met veel plezier een rondleiding voor u in.
Details
Vlaamse Codex R.O.
Uw contactpersoon

Regio Turnhout
Maandag t.e.m. vrijdag: 9.00 tot 17.00 uur
Zaterdag: Op afspraak
Constantin Vermeulen, erkend vastgoedmakelaar, BIV nummer 504120, België
Ynse Vanderbeken, erkend vastgoedmakelaar, BIV nummer 514789, België
Grote Markt 22, 2300 Turnhout
+32 14 22 42 00 (telefoon)
turnhout@deboerenpartners.be